Survivor Ünlüler-Gönüllüler

Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de bu hafta adaya veda eden isim

Bu Hafta Survivora Veda Eden Kim Olacak? Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de bu hafta adaya veda eden isim

Survivorda her geçen gün yarışmacı sayısı azalırken heyecan ve gerilim beraberinde artıyor.
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de bu hafta adaya veda eden isim Mustafa Topaloğlu oldu. Topaloğlu, daha önce de 'Gönüllüler' takımından Merve ve 'Ünlüler'den Doğuş'la SMS oylamasına kalmıştı.
MUSTAFA TOPALOĞLU 3. SMS MÜCADELESİNDE KAYBETTİ
Zorlu bir mücadele sonrasında gönüllülerden Cevher ile SMS'e kalan Mustafa Topaloğlu adaya veda eden isim oldu.

MUSTAFA TOPALOĞLU'NUN ARKADAŞLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Elenen Mustafa Topaloğlu adadan ayrılırken yaptığı veda konuşmasında kimseye kırgın olmadığını söylerken, Topaloğlu'nun adadaki yakın arkadaşı Alp Kırşan ağladı.
Alp Kırşan kim ?

‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ ilk bölümü ile ekranlarda

Dünyanın en zor yarışması Survivor, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ bu akşam yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan yarışmada 7 ünlüye karşı 8 gönüllü büyük ödül için yarışacak. Survivor’ın ünlüler kadrosunu Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş oluşturuyor. Gönüllüler kadrosunu ise, Gülen Gezmiş, model Ece Begüm Yücetan, öğrenci Asena Erdem, medya ve iletişimci Şansın Oktay, işletmeci Hayim Kohen, mağaza işletmecisi Serhat Özcan, öğrenci Cevher Pekçiçek ve dansçı Hasan Yalnızoğlu oluşturuyor. Daha önce ünlüler kadrosunda yer alacağı açıklanan Meter ve şarkıcı Nez sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekilmişti.

İçeriği paylaş

Anket

Sitemiz sizce nasıl?: